Tkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - béžové-hnědé

Tkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - béžové-hnědé
  • Tkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - béžové-hnědé
  • Tkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - béžové-hnědé
  • Značka: Tubelaces
  • Kód zboží: 10597P-timberbrown

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Tkaničky Tubelaces vám přinášejí možnost osvěžit vaše staré boty. Díky této změně perfektně doladíte vás outfit. Model Multi je vyrobený v barevné kombinaci.

Délka těchto stylových kulatých tkaniček je 130 cm nebo 150 cm, dle Vašeho výběru.

Cena za 1 balení = 1 pár tkaniček.

Parametry
Materiálové složeníbavlna + polyester
Materiál60% bavlna, 40% polyester
Tkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - bílé-červenéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - bílé-fialovéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - bílé-navyTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - bílé-oranžovéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - bílé-růžovéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - bílé-zelenéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - bílé-zlatéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - bílé-žlutéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - černé-oranžovéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - černé-růžovéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - černé-šedéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - černé-zelenéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - černé-zlatéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - černé-žlutéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - červené-černéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - šedé-bíléTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - šedé-červenéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - šedé-navyTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - šedé-oranžovéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - šedé-růžovéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - šedé-zelenéTkaničky do bot Tubelaces Rope Multi - šedé-žluté

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz